Do dalšího kola Česko-slovenské SuperStar postoupilo z Brna 32 soutěžících - Hudba - Český Metropol

Hudba

Do dalšího kola Česko-slovenské SuperStar postoupilo z Brna 32 soutěžících

Ikona

22. června 2009, 23.26 | BRNO | Z více než tří tisíc lidí postoupilo v Brně do dalšího kola Česko-slovenské SuperStar 32 účastníků. V pondělí to řekl koordinátor projektu Adam Kotalík. Casting v jihomoravské metropoli začal už v pátek, kdy 12 komisí vybíralo zpěváky a zpěvačky pro hlavní porotu.

 

 Ta v neděli a pondělí z necelých 200 postupujících vybrala 32 šťastlivců. „Dostali se tak do další části soutěže, kterou je divadlo,“ upřesnil Kotalík.

Po Brně se pokusí získat lukrativní nahrávací smlouvu zájemci 24. června v Bratislavě, o čtyři dny později v Praze a 7. července v Košicích.

Mezinárodní je i složení poroty, která pomáhá budoucí hvězdy vybrat. Česko reprezentuje už osvědčený účastník předchozích dílů Ondřej Hejma a zpěvačka německé rockové skupiny Die Happy Marta Jandová. Slovenské sousedy zastupují Dara Rolinc a Pavol Habera, který ve své zemi proslul jako častý kritik pěveckých výkonů.

Soutěž moderují Adela Banášová a Leoš Mareš. Výherce získá nahrávací smlouvu a roční televizní kontrakt v hodnotě 100 tisíc eur (2,6 milionu korun).

Tématické zařazení:

 » Kultura  » Hudba