Začalo nové desetiletí Zahrady Čech - Kultura - Český Metropol

Kultura

Začalo nové desetiletí Zahrady Čech

zdroj: Metropol

Litoměřice | V pátek 15. září úspěšně odstartovalo nové desetiletí podzimního zahradního veletrhu Zahrada Čech. Přesně v 9 hodin ráno otevřelo litoměřické výstaviště své brány a dovnitř začaly proudit první davy...

 

návštěvníků. 
 
Celý areál výstaviště je i letos bohatě zaplněn.  Vrchní část výstaviště patří převážně zelenému rostlinnému materiálu, zahradnímu nářadí a nábytku. V pavilonu G je tradičně expozice časopisu Zahrádkář, letos na téma věnce a věnečky – celoroční inspirace. Pavilon H je opět rájem všech gurmánů. Pavilon NS potěší všechny zájemce o bytový interiér. V části, ve které se nachází Estráda, naleznete pavilon T proměněný do prodejny nábytku. Naproti němu je pavilon S, kde naleznete vše od zahradní techniky, přes nářadí až po bytový textil. Na venkovní ploše na návštěvníky čeká řada prodejců s různorodým sortimentem. V zadní části areálu naleznete doplňkový prodej. Každý den je připraven i bohatý kulturní program.
Za první tři dny prošlo branami výstaviště 33 tisíc návštěvníků, kterým své zboží na celkové ploše přes pět tisíc metrů čtverečních nabídlo téměř 500 vystavovatelů a prodejců. Zváni jste i vy, výstava potrvá až do 23. září, otevřeno je denně od 9 do 17 hodin.

Zdroj: Michaela Mokrá

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Kultura  » Kultura  

 » Kraje  » Ústecký  

 

Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

32.6%

 

Ne

38.8%

 

Zlepšuje se to

28.6%