Na Zahrádkách opět vyšly hvězdy - Kultura - Český Metropol

Kultura

Na Zahrádkách opět vyšly hvězdy

zdroj: Šárka Jansová

Česká Lípa | |Na zámku Zahrádky u České Lípy se uskutečnil již 19. ročník Benefičního koncertu Noc s hvězdami. Mediálním partnerem akce byl i Český Metropol. Zámek Zahrádky přivítal organizační tým Martin...

 

Production v čele s Martinem France, umělce, vzácné hosty a návštěvníky příjemným slunečným dnem, který vydržel až téměř do konce koncertu, kdy začalo silně foukat a pršet. 
Na zaplněném nádvoří „bez střechy“, která kdysi vyhořela, zazpíval Jaroslav Parči, Radka Fišarová, Honza Jareš, Vlastimil Harapes, Jaroslav Břeský, Jarek Šimek, Kate Matl, Thomas Puskalier, Martin France, Heidi Janků a Lenka Filipová. Hlavní večerní pořad moderovali jako vždy Slávek Boura a Markéta Mayerová. 
Na venkovním pódiu to pak rozjel Marek Černoch s Angels a El Ectro Folk za vtipného moderování Vlasty Vébra. Největší hvězdou ten večer bezesporu byla skvělá zpěvačka a kytaristka Lenka Filipová, která se vystoupením na tomto koncertě vrátila zpátky po roční přestávce k muzice. „Prodělala jsem velmi vážné selhání imunity a rok jsem se musela léčit. Původně jsem se chtěla na pódia vrátit až v prosinci, ale nakonec jsem „podlehla“ prosbě Martina France a zazpíval jsem si na zámku. Moc jsem se těšila a diváci mě potěšili. Cítím se výborně a jdu zase do toho,“ svěřila se Lenka Filipová, která zazpívala Za všechno může čas, nebo Dobrý bůh to ví. Na zámek Zahrádky se podařilo letos vybrat necelých 50 tisíc korun. 
“Příští rok nás čeká na Zahrádkách první sobotu v srpnu jubilejní 20. ročník Noc s hvězdami. Už teď mám trochu trému z toho, aby se vše vydařilo. Bude to velké, moc se těším,“ říká pořadatel Martin France, který nemůže uvěřit, že od prvního benefičního koncertu uběhnou neskutečné dvě desítky let. 

Zdroj: Šárka Jansová

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Kultura  » Kultura  

 » Kraje  » Liberecký  

 

Nejčtenější články v rubrice
Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

31.8%

 

Ne

40.7%

 

Zlepšuje se to

27.5%