Krajská zdravotní obdržela dar pro dětskou kliniku Masarykovy nemocnice - Charita - Český Metropol

Charita

Krajská zdravotní obdržela dar pro dětskou kliniku Masarykovy nemocnice

zdroj: KZ

Ústí nad Labem | Díky finančnímu daru mohou vylepšit prostory dětského stacionáře zdravotníci Dětské kliniky Fakulty zdravotnických studií ústecké Univerzity Jana Evangelisty Purkyně a Krajské zdravotní...

 

(KZ), a. s. - Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem. Od finanční společnosti Fair Credit International, SE, klinika získala 10 tisíc korun.
"Tyto prostředky využijeme na dovybavení a zkrášlení prostor dětského stacionáře, který jsme otevřeli v loni v listopadu v rámci jedné z etap rekonstrukce a modernizace dětského pavilonu Masarykovy nemocnice. Poskytujeme resuscitační, intenzivní a standardní diagnostickou a léčebnou péči pro novorozence, děti a dorost," uvedla Marie Lulková, vrchní sestra ústecké dětské kliniky.
Oblastní ředitelka finanční společnosti Fair Credit International, SE, Dana Pastorová řekla, že ústecká pobočka působí v regionu tři roky. "Hodně na trhu expandujeme, dvakrát se naše společnost umístila mezi stovkou nejúspěšnějších firem v České republice. Tím, že se nám daří, chceme přispívat tam, kde je to potřeba. U mě v týmu jako manažerka pracuje bývalá zdravotní sestra, která přišla se skvostným nápadem pomoci vaší klinice. Navíc pobočka pro zdejší kraj působí tady v Ústí nad Labem a všichni jsme na místní nemocnici moc pyšní. To byl ten hlavní důvod, proč jsme se rozhodli věnovat sponzorský dar právě ústecké dětské klinice," dodala Dana Pastorová.

Zdroj: KZ

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Charita  

 » Kraje  » Ústecký