Cyklisté u Napajedel pomáhali handicapovaným - Charita - Český Metropol

Charita

Cyklisté u Napajedel pomáhali handicapovaným

zdroj: Barbora Žembová

Napajedla | Projekt Nezastavitelní, jehož posláním je pomoci handicapovaným a současně motivovat lidi k aktivnímu trávení volného času, vybídl od čtvrtku 18. do neděle 21. srpna 9 502 sportovců. Za každého z...

 

nich věnuje organizátor projektu nealkoholické pivo Birell 5 Kč. Peníze budou použity na nákup sportovního náčiní pro handicapované.
 
Celkem tak lidé svou aktivitou pomohli Nezastavitelným částkou 47 510 Kč. Díky tomu je jedenáct handicapovaných blíže ke splnění svého snu – získat sportovní vybavení a vrátit se znovu aktivně k jejich oblíbenému sportu. Mezi nimi je i Roman Žák a Monoski Zlín, kteří strávili u brány celou neděli. „S sebou jsme k bráně přivezli i Cimgo, terénní tandemovou čtyřkolku, na kterou nám projekt Nezastavitelní přispěje. Díky tomu můžeme i s ostatními handicapovanými zůstat u sportu po celý rok. Moc všem děkujeme, že k bráně přišli a podpořili nás,“ říká Roman. 
 
Podpořit Nezastavitelné je možné až do půlky září na řadě míst po celé České republice. Jejich seznam najdete na www.nezastavitelni.cz 

 

 

Jméno: Roman Žák a Monoski Zlín

Rok narození: 1983

Bydliště: Zlín

Co je potřeba: Monoski

 

V Nezastavitelných reprezentuji Monoski Zlín, což je komunita nadšenců, která lyžuje i tehdy, když všichni ostatní ze sjezdovky odchází. Jsem jedním ze zakládajících členů a sám jsem od malička na vozíku. Na začátku nás bylo jen pár, teď máme zájemců čím dál víc a všichni chceme jediné –být Nezastavitelní.

 

Zdroj: Barbora Žembová

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Kraje  » Jihomoravský  

 » Charita