Dárky zpříjemní pobyt dětem na ústecké dětské klinice - Zdraví - Český Metropol

Zdraví

Dárky zpříjemní pobyt dětem na ústecké dětské klinice

Foto archiv

Ústí nad Labem | Dárky v hodnotě pět tisíc korun věnovala Pavlína Pittnerová zdravotnickému personálu Dětské kliniky Fakulty zdravotnických studií Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem a Krajské zdravotní, a. s. - Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem. Předání proběhlo ve čtvrtek v prostorách ústeckého Centra vysoce specializované hematoonkologické péče pro děti.

 

„Přihlásila jsem se do soutěže KiK Tvář roku 2017, kdy jsem se dostala až do finále mezi osm účastnic. Jako finalistka jsem dostala možnost vybrat si jeden charitativní projekt. Rozhodla jsem se pomoci ústeckému Centru vysoce specializované hematoonkologické péče pro děti. Nakoupili jsme konvice, deky, povlečení a další věci, abychom malým pacientům zpříjemnili pobyt v nemocnici,“ uvedla Pavlína Pittnerová z Chlumce.

Dárky udělaly zdravotníkům obrovskou radost. „Jsem vděčná a ráda za každou podporu pro naší dětskou kliniku, zejména pro onkologicky nemocné. Velké díky patří paní Pittnerové,“ dodala dojatými slovy vrchní sestra ústecké dětské kliniky Marie Lulková.

Centrum vysoce specializované hematoonkologické péče pro děti při Dětské klinice Fakulty zdravotnických studií Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem a Krajské zdravotní, a. s. - Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z., je regionálním centrem pro léčbu vybraných typů leukémie. V průměru se zde léčí 4 nové případy leukémie u dětí za rok. Zdroj: KZ

 

 

Zdroj: Metropol

Tématické zařazení:

 » Zdraví  

 

Anketa

Souhlasíte se zavedením elektronických pokladen?

ano

58.8%

 

ne

41.2%

 

 

Anketa

Jste pro, aby se znovu proplácely i první tři dny nemocenské?

ano

68.8%

 

ne

31.2%