Neznáte nalezenou ženu? - Krimi - Český Metropol

Krimi

Neznáte nalezenou ženu?

zdroj: Policie ČR

Praha | Policisté na ulici nalezli starší zmatenou ženu, která nezná svou totožnost a nemá u sebe žádné doklady. Neznáte ji? Pražští policisté ve čtvrtek 1. září v Doupovské ulici v Praze 10 nalezli zmatenou starší...

 

ženu, která u sebe neměla žádné doklady a navíc vůbec nevěděla, jak se jmenuje. Krom toho ale neuvedla ani žádné jiné údaje ke své osobě. Vzhledem k jejímu špatnému zdravotnímu stavu byla převezena do zdravotnického zařízení v Bohnicích, kde je dodnes.
Celý případ si následně převzali kriminalisté, kteří i přes veškerou snahu do současné doby nezjistili žádné indicie vedoucí k její totožnosti nebo minulosti. S určitou nadsázkou to vypadá, jako by žena dosud neexistovala. Detektivové se proto nyní obrací na širokou veřejnost s prosbou o pomoc. Jakékoli informace o ženě na fotografiích přijmou policisté na bezplatné tísňové lince 158.
Popis: žena je ve věku asi 70 let, má velmi štíhlou, zhruba 165 centimetrů vysokou postavu. Má šedivé vlasy po ramena a tmavě hnědé oči. Za pomoc a spolupráci předem děkujeme.

Zdroj: por. Mgr. Iveta Martínková

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Krimi  

 » Kraje  » Praha  

 

Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

36.3%

 

Ne

38.2%

 

Zlepšuje se to

25.6%