Zloději kovů ostrouhali, ale na jak dlouho… - Krimi - Český Metropol

Krimi

Zloději kovů ostrouhali, ale na jak dlouho…

Ikona

27. března 2008, 15.42 | Bílinsko/ Skládka Chotovenka u Světce se v poslední době stala terčem nájezdů sběračů kovů. Již v minulosti byla skládka místem, kde sběrači v minulosti způsobili nemalé škody na zařízení a budovách. Poslední případ se odehrál 26. března v odpoledních hodinách. Nyní však zloději vyšli na prázdno. Na základě oznámení se v uvedenou dobu na skládku dostavila hlídka Městské policie Bílina, která na místě zadržela tři výtečníky z nedalekých Hostomic. Zloději měli připravené dvoukoláky, na kterých hodlali odvézt stojky od závory areálu skládky.
Strážníci zloděje překvapili v okamžiku, kdy ze země stojky vykopávali. Nestihli sice nic ukrást, nicméně se o krádež pokusili, za což byli následně hlídkou MP Bílina sankcionováni nejvyšší možnou pokutou. Místo museli uvést do původního stavu a tak místo snadného výdělku se jen řádně zapotili a zaplatili tučnou pokutu.
Pro snížení rizika vzniku dalších škod, bude nadále Městská policie Bílina provádět na skládce namátkové kontroly ve zvýšené intenzitě.(lal)

 

 

Tématické zařazení:

 » Krimi