Milan Peroutka a shopaholic Nicol dostali další životní šanci! Budou z nich moderátoři Novy! - Kultura - Český Metropol

Kultura

Milan Peroutka a shopaholic Nicol dostali další životní šanci! Budou z nich moderátoři Novy!

Praha I Zpěvák, hudebník, ale taky herec Milan Peroutka dostal novou šanci. Na blond obarvený mladý umělec se od pondělí spolu s youtuberkou Nikolou Čechovou, známou jako Shopaholic Nicol stanou novou moderátorskou dvojicí Snídaně s Novou.

 

Na obrazovce Milan s Nicol vystřídají Aleše Lehkého a Ivetu Kořínkovou, která bude zanedlouho rodit. Nová Novácká dvojice už má zkušenosti s moderováním na hudební televizi Óčko.

 

„Když tato nabídka přišla, tak jsme si ji samozřejmě museli promyslet, ale přišlo nám to jako skvělá výzva a něco nového. Rozhodně jsme velmi natěšení, až tedy na to vstávání, ale to určitě zvládneme,“ svěřila se Nicol. „Takhle, chtěl bych vám říct, že jestli něco nejsem, tak ranní ptáče. Moderovat tenhle pořad pro mě znamená vstávat ve čtyři hodiny ráno. Jau,“ posteskl si maličko Milan Peroutka, který už hraje v Ordinaci v růžové zahradě.

 

„S novou moderátorskou dvojicí jsme velmi spokojeni. Po dobu několika týdnů pilně trénovali a mají za sebou velké množství kamerových zkoušek. Na základě toho můžu říct, že diváci se mají na co těšit,“ prohlásil ředitel sekce zpravodajství a publicistiky TV Nova Kamil Houska s tím, že nová dvojice má přilákat nové, mladé diváky,

 

A cože bude teď s exLuneticem Alešem Lehkým? Dá si prý chvíli pauzu a na Nově pro něj už nyní vymýšlý nový job. Mohl by se objevit v některém ze stávajících pořadů...

 

 

Zdroj: Metropol / foto: archiv Nova

Milanovi a Nicol to spolu sluší

Od pondělí mohou diváci Snídaně s Novou vidět novou moderátorskou dvojici

Tématické zařazení:

 » Kultura  

 

 

Další informace: