Režisér Troška si do pohádky vybral skutečně skvělého vodníka! Co říkáte? - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Režisér Troška si do pohádky vybral skutečně skvělého vodníka! Co říkáte?

Veltrusy I Zdeněk Troška je pověstný tím, že když se do něčeho pustí, stojí to za to. Jeho komedie i pohádky mají vždy obrovskou návštěvnost a sledovanost a snaží se role obsazovat tak, aby byly zajímavé po všech stránkách. Vodník do nové pohádky Zakleté pírko se mu skutečně povedl! Sami se podívejte....

 

Lukáš Pavlásek v roli vodníka je asi nepřekonatelný. K zelenému kostýmu mu režisér naordinoval i zelenou paruku, a Pavlásek se se svými komickými schopnostmi ve své roli rozhodně vyžije.


„Vodník v této pohádce je v podstatě druhou hlavní postavou, doprovází Aninku na cestách a pomáhá jí v překonání nečekaných překážek. Je to milý, usměvavý, veselý, zelený chlapík, kterému chutnají buchty s mákem, víno a jahody. Spolu s čertem jsou mými nejmilejšími pohádkovými postavičkami,“ představil svoji figuru Pavlásek.

 

Sám Pavlásek přiznal, že je to pro něj výzva, protože jde o jeho první filmovou roli v pohádce. „Je to super, moc se na to těším, jen to vstávání a to – být na place v pět v šest… to je maličko vražedné. Ale já to dám…,“ řekl s úsměvem herec a komik, který v neděli v Plzni odmoderoval zahájení festivalu humoru Komedy fest a v sobotu ho v amfiteátru OC Plaza čeká Open Air festivalu, kde bude celá řada umělců a vše zakončí DJ Show Leoše Mareše.

 

Pavlásek si tak z natáčení odskočí k mikrofonu a pak se zase vrátí před kameru, kde ho čeká ještě spousta natáčecích dní. Svou roli zde sehraje i mladičká herečka a zpěvačka Sára Sandeva, která s Troškou na několika projektech spolupracovala. Hraje zlou princeznu. 

 

Do kin přijde pohádka Zdeňka Trošky Zakleté pírko před Vánocemi v předpremiérách, oficiálně vstoupí do kin těsně po Novém roce.

Zdroj: Metropol / Zaklete pírko, V. Resler

Pavlásek s hlavní představitelkou Aninky s Anastízií Chocholatou

Jako vodník je Pavlásek dokonalý

Režisér Troška dává hercům pokyny

Vodník, který Aninku i na rukou nosí

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti