Petr Nagy nezapomněl vzpomenout na kamaráda a kolegu Petra Muka - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Petr Nagy nezapomněl vzpomenout na kamaráda a kolegu Petra Muka

Praha I Přicházíš s láskou, Tančíš sama nebo Stín katedrál, takové hity vycházely z úst zpěváka Petra Muka. Právě dnes je to už neuvěřitelných 9 let, kdy odešel na vždy. Jako jeden z mála si na svého kolegu a kamaráda vzpomněl slovenský zpěvák Peter Nagy.

 

Muk zemřel poté, co vdech zvratky. Stála za tím kombinace léků a možná i alkoholu. Policie nicméně nezjistila cizí zavinění. Šlo zkrátka o velmi nešťastnou náhodu.

 

Zpěvák celé roky bojoval s maniodepresivní poruchou, které se dnes říká bipolární porucha. Odešel zbytečně brzo, což říkají všichni, kteří ho milovali a také s ním spolupracovali.

 

„Dnes tak nějak smutno-symbolicky na prechádzke v pražskej Grébovke , v parku kam chodil Petr Muk so psom na prechádzky...Krásné je, že fanúšikovia mu tam označili lavičku s jeho menom... Také krásne gesto... Je to už 9 rokov, priatelia…,“ zavzpomínal v rodné slovenštině Peter Nagy, která žije střídavě v Bratislavě a v Praze.

 

Petr Muk, který věčným spánkem odpočívá na hřbitově v Českém Krumlově, kde byl pohřben v bílé rakvi, po sobě zanechal tři dcery a statisíce smutných fanoušků. Se zpěvačkou Evou Pilarovou odjel několik velkých koncertů a připravoval novou desku. Ovšem ráno 24. května roku 2010 se jeho srdce zastavilo….

Zdroj: Metropol /FB P. Nagyho, archiv

Lavička připomíná Petra Muka, který na ní sedával

Petr Muk odešel před 9 lety!

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti