Na výstavišti v Letňanech potkáte po dva dny řadu celebrit! - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Na výstavišti v Letňanech potkáte po dva dny řadu celebrit!

Praha I Výstaviště v pražských Letňanech se v pátek a sobotu promění na největší veletr kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu. Potkat zde můžete řadu celebrit, které se přijdou podívat na nejnovější trendy. Poprvé v historii se spojí dva veletrhy v jeden.

 

V pátek 15. a v sobotu 16. března se v Letňanech uskuteční dva největší veletrhy kosmetiky, kadeřnictví, nehtového designu a zdravého životního stylu. Pod jednou střechou, za jedno vstupné, se vydáte na dámskou jízdu plnou nezapomenutelných zážitků a nových zkušeností získaných od profesionálů ze všech beauty oborů. 

 

„Tady si nadělíte to, co si opravdu zasloužíte. Dokonalou péči a výběr toho nej pro Vaši tvář, tělo i duši. A díky veletržním slevám navíc ušetříte,” slibují pořadatelé.

 

Návštěvníci zde mohou potkat řadu osobností, jako jsou Milan Peroutka, Monika Leová, Sandra Parmová, Tereza Vágnerová, Táňa Makarenko, Denisa Pfauserová, Ivana Jirešová, Kamila Nývltová, Marie Tomsová, Kristýna Janáčková, Petr Batěk, Karel Kašák, Roman Vojtek, Petra Vraspírová, Kristina Kloubková a řada dalších

 

Veletrhy INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BE AUTY & SPA nabídnou více než 500 zastoupených značek a to na výstavní ploše 15 400 m2. 

 

„Představíme to nejlepší z nehtového designu, kadeřnictví, kosmetiky a dalších oborů spojených s krásou. WORLD OF BEAUTY & SPA je zaměřen zejména na anti-aging, dermatokosmetiku, modelaci postavy, wellness, relaxaci, manikúru, pedikúru a zdravý životní styl,” lákají pořadatelé ojedinělé akce.

 

Velkou výhodou je fakt, že si zde můžete téměř vše prohlédnout na vlastní oči, vyzkoušet na svém těle a zjistit tak, co bude vyhovovat, slušet či vonět právě Vám. Navíc každá žena si z veletrhů může odnést na svém těle parádní dárky. Profíci budou na nehty zcela zdarma aplikovat nádherné barvy z jarní kolekce Shellac od značky CND a špičkoví vizážisté z Make-up Institute Prague budou bezplatně líčit v krásném Make-up pointu. A tím dárky od nás pro Vás nekončí. V rámci prevence zdraví jsme pro Vás přichystali trichologické vyšetření vlasovou kamerou od společnosti Kapyderm a od ztuhlé šíje Vám uleví maséři z Refitu.

 

V rámci doprovodného programu se můžete těšit na Mezinárodní mistrovství České republiky v malování na téměř nahá těla modelek BodyArt Czech 2019. A ani letos nebude v rámci této prestižní soutěže chybět oblíbená kategorie speciálních filmových efektů SFX. Milovnice nehtíků potěší zajisté soutěž nehtového designu Czech NAIL CUP a představíme Vám také atraktivní soutěž špičkových holičů BarberBattle. 

 

Obdivovat umění profesionálů z řad vizážistů a kadeřníků budete moci na 13. ročníku týmové soutěže Pavla Bauera Creative Image Team 2019, vzrušující podívanou nabídne přehlídka plavek Fashion Island v čele s vítězkami soutěží krásy. 

 

Umělecký dojem ve Vás zanechá soutěž v prodlužování řas Gold Lashes i Mistrovství ČR v make-upu 2019. V rámci soutěží také nahlédnete pod pokličku modernímu microbladingu.

 

Na veletrhu se budete moci v pátek seznámit s Mužem roku 2018 Jiřím Kmoníčkem, poznáte lépe novou Miss Czech Republic 2019 Denisu Spergerovou a těší se na Vás také fashion stylistka Olga Oliwye Soukupová. V sobotu zazpívá rapová princezna Sharlota a od 13. do 16. hodiny proběhne historicky první velké setkání úspěšné youtuberky a blogerky Dominiky Myslivcové s jejími fanoušky. V pátek i sobotu se můžete osobně setkat s vyhledávanou vizážistkou a vlasovou stylistkou, hvězdou slovenské make-upové scény, Lucií Lucid Sládečkovou.

Zdroj: Metropol / foto: INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BE AUTY & SPA

Letňany budou po dva dny žít krásou i zdravím

Novinky v líčení, kosmetice i outfitech nabídnou veletrhy

Dva veletrhy v jednom na výstavišti v Letňanech budou nabité zajímavostmi

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti