Vousatá zpěvačka Conchita Wurst šokovala na vídeňském Plese v opeře! - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Vousatá zpěvačka Conchita Wurst šokovala na vídeňském Plese v opeře!

Vídeň I Velký šok zažili návštěvníci již tradičního Wiener Operball, tedy Plesu v opeře v rakouské metropoli. Takzvaná vousatá zpěvačka Conchita Wurst, alias Tom Neuwirt přišla v dlouhé bílé róbě, ale s pleši a chlupatou hrudí. Co se stalo, že se extravagantní umělec rozhodl změnit vzhled?

 

Conchita Wurst, která vyhrála před pěti lety v Kodani světovou pěveckou soutěž Eurovize. Doposud chodil umělec oblečený v dlouhé černé paruce. Tentokrát zcela plešatý a vousatý vyrazil na vrcholnou společenskou událost ve Vídni a dokonce se přátelsky zdravil s rakouským prezidentem a jeho chotí.

Stal se tak jednoznačným vítězem letošního Plesu ve vídeňské Opeře. Zaujal jak 'bezvlasým' vzhledem, tak i chlupatým poprsím a přiléhavými bílými šaty s hlubokým výstřihem od návrháře Juergena Christiana Hoerla.

Na červeném koberci Conchita prohlásila, že svou přítomností chce zdůraznit význam blížících se voleb do Evropského parlamentu. „Jděte volit,“ vyzvala Conchita.

Už nějakou dobu neskrývá, že je také HIV pozitivní a léčí se. Působí tak i jako prevence proti nechráněnému sexu. 

Conchitu na vídeňský ples pozval rakouský ministr spravedlnosti Josef Moser. Excentrický umělec se tam zdravil a povídal jak s rakouskou hlavou státu, s prezidentem Alexanderem Van der Bellenem, tak jeho manželkou Doris Schmidauerovou, ale i nevlastní sestrou bývalého prezidenta USA Baracka Obamy - Aumou Obama.

Prezident přitom obdivoval Conchitin „naprosto změněný outfit“.

„Zvažuji, že Conchita definitivně skončí a já budu dále vystupovat už jen jako Tom Neuwirt, což je mé občanské jméno," prohlásil umělec, zpěvák, který zaujal jak svým vzhledem, tak i hlasem.

Lze očekávat, že na příštím Plese v opeře už bude jen pod svým skutečným jménem. 

 

Zdroj: Metropol / archiv Facebook

Conchita s rakouským prezidentem a jeho manželkou

Rakouský první pár se starší, nevlastní sestrou Baracka Obamy

Wiener Operball byl opět famózní

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti  

 

Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

34.5%

 

Ne

39.3%

 

Zlepšuje se to

26.2%