Lávka přivítá prestižní projekt Queen&Beauty Universe - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Lávka přivítá prestižní projekt Queen&Beauty Universe

foto archiv

Praha | Prestižní projekt Queen&Beauty Universe 2018 přivítá v sobotu 17. listopadu jeden z nejdéle fungujících podniků svého druhu v Praze - klub Lávka na Starém Městě. Výhradním partnerem finále národního kola pro Českou republiku a Slovensko je agentura Angels Vampires.

 

 

Posledními vítězkami národního kola pro zmíněné země byly Martina Béresová a Alica Ondrásová. Vítězky ojedinělé soutěže krásy postupují do světového finále Queen&Beauty Universe ve Španělsku, kde odměna pro nejkrásnější dívku činí 3.000 euro.

Zájemkyně se mohou hlásit do 7. listopadu na facebookových stránkách, následovat bude casting v luxusním Le Palais Art Hotel Prague, kde bude čestnou porotou vybráno 10 finalistek.

Večerem provede Ondřej Albrecht z Angels Vampires, v několika vstupech zazpívá Tereza Kutrová. Očekávaným bodem programu bude také módní přehlídka návrhářky Alice Abraham, která rovněž dodá květiny ze svého nového obchodu Villa d’Este v pražské pasáži Černá růže. Diváci ocení rovněž šaty od Gabriely Giotto či Fashion Church.

Projekt pořádájí European Press Holding. a.s. společně s agenturou Fashion Models stejně jako řadu dalších eventových projektů jako je například TOP MODEL OF THE YEAR v pražském Grandhotel Bohemia, Miss Czech Press či velmi úspěšný Czech Fashion Week.

Queen&Beauty Universe zaštítí svojí péčí o finalistky vizážistky Zuzana Auterská, Jitka Černá, Renáta Hilšerová, Jana Bartáková a Pavla Kropíková.

Odměnou pro vítězná děvčata bude například pronájem vily v USA od Ereality, prsten proslulého klenotníka Marka Ruferta, zájezd do Paříže od společnosti Noesis, špičková elektronika, kosmetické poukazy s lákavými produkty, doplňky stravy Benegen, brýle Optika Slavíková a řada dalších lákavých luxusních cen. Více na facebookové adrese Queen Beauty CZ/SK.

 

 

 

 

 

Zdroj: Metropol

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti  

 

Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

34.6%

 

Ne

41.8%

 

Zlepšuje se to

23.6%