Focení sexy kalendáře pro Miss Survival - finalistku České Miss 2017 Markétu Matoušovou - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Focení sexy kalendáře pro Miss Survival - finalistku České Miss 2017 Markétu Matoušovou

foto archiv

Praha | Někdy v létě 2018 vznikla myšlenka trochu potrápit konvence a nafotit sexy kalendář s finalistkou České Miss Markétou Matoušovou.

 

Když jsme se jí zkusili zeptat: “A jak vznikla myšlenka nafotit odvážný kalendář?” dopověděla Markéta jednoznačně: “Už bylo na čase!”

Původní myšlenka byla udělat decentní kalendář v noblesním stylu – večerní šaty, doplňky, luxusní spodní prádlo. Nicméně postupně se nápad rozvíjel, vyvíjel, až se z něj vyklubalo něco, nad čím zajásá srdce každého muže. Markéta říka: ”Fotky mají vystihnout vše, co se v nás ženách skrývá - ženskost, ladnost, svůdnost a především schopnost si v každé situaci

zachovat styl. Baví mě fotit, baví mě na sobě neustále pracovat, posouvat se stále dál a dál a hlavně obklopovat se schopnými lidmi, kteří jsou na stejné vlně jako já. To znamená dělat věci s nadšením, vidět za sebou výsledky a hlavně si každý moment maximálně užít. Proto jsem oslovila Martina Šebestu a řekla mu o mojí myšlence “něco zkusit nafotit“ a Martin ani na minutu neváhal a souhlasil.”

Markéta oslovila sponzory, domluvila vše potřebné a pak už nastaly přípravy - dostat už tak pohledné tělo do vrcholné formy, navrhnout a vymyslet styling a doplňky, lokaci.

“Pro kalendář jsme vybrali luxusní fotoateliér v mírně zámeckém stylu v pražské Hostivaři - Halu 11. O makeup a vlasy se postarala skvělá Žaneta Gi a o nás všechny pak majitelka studia. Když jsme viděli na displeji fotoaparátu první snímky - věděl jsem, že to bude super,” říká Martin a dodává: “U výběru fotek jsme se hádali jak psi! Ale nakonec jsme se shodli a věřím, že výsledek se bude líbit!”

Markéta s Martinem vás zvou na křest kalendáře, který proběhne ve OneClubu 29. listopadu v Praze, Melantrichova 5.

Zdroj: Metropol

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti  

 

Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

39%

 

Ne

31.2%

 

Zlepšuje se to

29.9%