Můj život je setrvalý sprint - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Můj život je setrvalý sprint

foto archiv

Libor Bouček je úspěšný, pohotový a vtipný moderátor nejprestižnějších kulturních či sportovních událostí, dabér, bavič a v poslední době i producent. V současnosti také moderuje na rádiu Evropa 2 pořad Afterparty.

 

Seznam vašich aktivit je pestrý a časově náročný. Stíháte kromě toho i nějaké své koníčky?

Snažím se je stíhat. Zejména ty, které jsou pro mě zdrojem inspirace. Snažím se hodně cestovat a vyhýbat se jak turistickým cílům, tak i resortům. K tomu hodně čtu, a pokud to jen trochu jde, chodím všude pěšky.

 

Jaké projekty nyní připravujete či budete realizovat v budoucnu?

Aktuálně s obrovskou radostí vyhlížím finále Fed Cupu a také Global Champions League Prague Playoffs. Obě dvě akce jsou v O2 areně. Ta první snad bude opět oslavovat výjimečné období českého tenisu a ta druhá je úplně nový podnik, který do Česka přinese to nejlepší z parkurového skákání. K tomu v prosinci koncert na počest Karla Svobody, galavečer Kapky naděje a myslím, že i v roce 2019 mě čeká jedna stabilní televizní záležitost, kterou diváci milují. K tomu jsem denně v rádiu, takže setrvalý sprint.

 

Které moderování vás stálo největší přípravu?

Myslím, že každé vyžaduje maximální přípravu. Ale asi nejkomplikovanější a nejvíce nervózní bylo moje první finále České Miss v roce 2010. Byl to první velký televizní přenos a obavy v kombinaci s premiérou z toho dělaly náročnější záležitost.

 

Jak jste se dostal k dabingu a jaký herec pro vás byl složitý „oříšek“, případně jaká postava je vám nejbližší?

Dabing dělám od svých deseti let, takže skoro čtvrtstoletí. A oříšek není nikdo. Dabing mě strašně baví a považuju si za obrovskou čest, že mě stále někdo volá. A srdcovka – asi kapitán Amerika.

 

Rád si zdokonalujete své jazykové schopnosti, jakým jazykem se v cizině domluvíte?

Anglicky, německy a tak trochu francouzsky.

 

Máte vynikající vkus při oblékání. Čerpal jste někde inspiraci nebo jste došel ke svému outfitu sám?

Mám výhodu v tom, že jsem spojen s brněnským salonem Galard, že se kolem mě neustále točí fantastická Zuzana Straková se svým teamem a hlavně, že mám Gabrielu. Já tomu totiž sám vůbec nerozumím.

 

Nechal jste se slyšet, že vzhledem ke své profesi myslíte i na „zadní vrátka“…

Jasně. Myslím. Jsem rád, že se snažím živit i jako scénárista a společně s dalšími kamarády se snažíme bavit děti v největším trampolínovém centru v republice – v Hop areně. Text: Tomáš Prchal, foto: Petr Kurečka

 

 

 

 

 

 

Zdroj: Metropol

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti  

 

Anketa

Jste spokojeni se stavem českých dálnic a rychlostních silnic v ČR?

Ano

34.7%

 

Ne

41.7%

 

Zlepšuje se to

23.7%