Fórum hospodářské komory pomůže žákům s výběrem zaměstnání - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Fórum hospodářské komory pomůže žákům s výběrem zaměstnání

foto archiv

Ústí nad Labem | Jak nastartovat správně svou pracovní kariéru či kam se vrhnout po střední škole? I na tyto otázky zodpoví žákům 9. tříd a studentům posledních ročníků středních škol akce Prezenční fórum Okresní hospodářské komory Ústí nad Labem s názvem „Společně na trhu práce“.

 

Na akci každoročně vystavují obchodní společnosti, k vidění budou praktické ukázky dovedností jednotlivých vystavovatelů. Uskuteční se také diskuze a semináře.

Akce se uskuteční ve čtvrtek 13. září od 10 do 17 hodin v ulici Masarykova 1, kde jsou v přízemí sály sídla Okresní hospodářské komory Ústí nad Labem. Hlavní pořadatel představí příchozím a zájemcům, jak a s čím může Hospodářská komora v Ústí pomoci podnikatelům, jaké firmy jsou jejími členy a co všechno nabízejí, jaké střední školy jsou v okrese Ústí nad Labem a jaké obory vyučují, jak spolupracují školy a zaměstnavatelé.

„Přiblížíme lidem, jaká je provázanost učebních oborů s konkrétní poptávkou na trhu práce na Ústecku a jaké jsou konkrétní pracovní příležitosti,“ uvedla ředitelka Okresní hospodářská komora Ústí nad Labem Arlena Nikoličová. Záštitu má nad akcí také Ústecký kraj.

 

Zdroj: Metropol

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření