Veletrhu CES Las Vegas 2018 se zúčastnilo šest českých firem - Zajímavosti - Český Metropol

Zajímavosti

Veletrhu CES Las Vegas 2018 se zúčastnilo šest českých firem

Foto archiv

Las Vegas | Vybraná čtveřice českých start-upů, které uspěly v hodnocení projektu CzechDemo agentury CzechInvest, se zúčastnila prestižní několikadenní konferenci CES 2018 do Las Vegas.

 

Své projekty zde představily společnosti Oscar Senior, Six Guys Labs, Sentry company a ApuTime. Z projektu CzechDemo jim CzechInvest uhradí polovinu ceny letenek, tři čtvrtiny účastnického poplatku a v plné výši mentoring a překlady potřebných marketingových materiálů. Do Las Vegas míří i další české start-upy – už bez finanční podpory CzechInvestu – například firmy 2Realistic s.r.o. či HE3DA.

„CES 2018 je ideální příležitostí pro začínající české podnikatele, jak nahlédnout do světa nejnovějších technologií. Díky akci mohou prezentovat své produkty vedle velkých hráčů, a zaujmout tak potenciální partnery, zákazníky či investory. Konferenci každoročně navštíví více než 165 tisíc zájemců ze 150 zemí z celého světa. V minulém roce, kdy se zde s naší podporou představily také čtyři start-upy, ji navštívilo dokonce přes 250 tisíc návštěvníků,“ říká Markéta Havlová, ředitelka Odboru start-upů agentury CzechInvest. „Letošní vybrané firmy budou mít své zázemí v českém pavilonu v Eureka Parku,“ dodává.

CES je celosvětová akce s padesátiletou tradicí zaměřená na novinky a inovace ve spotřebitelských technologiích. Během veletrhu mohou firmy předvést své produkty na výstavní ploše, setkat se s potencionálními partnery a inspirovat se od ostatních vystavujících. Zdroj: Czechinvest

 

 

 

Zdroj: Metropol

Tématické zařazení:

 » Zajímavosti  

 

Anketa

Souhlasíte se zavedením elektronických pokladen?

ano

58.3%

 

ne

41.7%

 

 

Anketa

Jste pro, aby se znovu proplácely i první tři dny nemocenské?

ano

68.2%

 

ne

31.8%