Teplická kolonáda už v sobotu ožije módou! Těšte se na ty nejlepší návrháře a nejkrásnější modelky! - Aktuality - Český Metropol

Aktuality

Teplická kolonáda už v sobotu ožije módou! Těšte se na ty nejlepší návrháře a nejkrásnější modelky!

Už 3. ročník Czech Fashion Weeku se uskuteční tuto sobotu 8. června přímo na lázeňské kolonádě u kulturního domu v Teplicích. Celkem 11 módních přehlídek šatů, spodního prádla i dalších outfitů, na pět desítek modelek, včetně missích krásek zazáří ve městě, které se kdysi přezdívalo „malá Paříž“.

 

Od 11 až do 21 hodin bude na teplické kolonádě k vidění celá řada modelů, jejichž autory jsou ti nejlepší z nejlepších a speciálně na Czech Fashion Week se připravují už dlouho!

 

Těšit se můžete na prezentaci návrhářů jako jsou Olga Rusaková, Jaroslava Procházková, Lilian Augustinová – Fashion Island, Petra Vyoralová, Gabriela Giotto, Galal Giani – Queen Couture Paris, Jiřina Matoušová – Werso, Luděk Hanák, Jiří Moravec, Nikol a Jakub Ponerovi a vše vyvrcholí přehlídkou Jaro, Léto 2019 Osmanyho Laffity, který letos představil i svou novou značku parfému a předvede i limitovanou edici brýlí.

 

„Součástí přehlídek budou i modelky velmi známých jmen, jako například: Eliška Bučková, Tereza Budková, či miss Lea Šteflíčková, ale také celá řada dalších krásných děvčat, které vynesou ty nejkrásnější modely od jednotlivých návrhářů a návrhářek,“ podotkl PR manažer Czech Fashion Week René Kekely.

 

„Na všechny návrháře, modelky a modely a hlavně návštěvníky se moc těšíme. Je to pro nás opět svátek módy a věříme, že si ho společně krásně užijeme. Těší nás, že je o tuto akci takový zájem,“ uvedl ředitel Czech Fashion Week Jiří Morštadt, který podotkl, že se akce koná pod záštitou prezidenta Miloše Zemana i předsedy Senátu ČR Jaroslava Kubery.

 

Vstupenky na jednotlivé přehlídky, ale i na celodenní program lze pořídit v síti Ticket Portal.

 

 

 

 

Zdroj: Metropol / foto: Czech Fashion Week

Czech Fashion Week bude plný módy!

Chybět nebude ani přehlídka spodního prádla

Překrásných outfitů slavných návrhářů

Všechny modelky budou profesionálně nalíčené

Luděk Hanák...

Olga Rusaková...

Sourozenci Ponerovi...

Ateliér Moravec...

či Osmany Laffita... ukážou to nejlepší z nejlepšího...

Czech Fashion Week se blíží!

Tématické zařazení:

 » Aktuality