Vítězky TOP MODEL OF THE YEAR 2018 dostaly skvělé ceny - Aktuality - Český Metropol

Aktuality

Vítězky TOP MODEL OF THE YEAR 2018 dostaly skvělé ceny

foto top

Praha/Ústí nad Labem | Napínavé finále prestižní soutěže krásy TOP MODEL OF THE YEAR 2018 ovládla v květnu v nádherném pětihvězdičkovém Grand Hotel Bohemia Prague Angelika Kostyshynová. Včera si společně s I. vicemiss Dominikou Krauzovou a II. vicemiss Lucií Janošovou převzaly od pořádající společnosti European Press Holding a.s. skvělé a hodnotné ceny.

 

Nejdříve předal výkonný ředitel KOPECKÝ AUTO s.r.o. v Ústí nad Labem Jan Šatra luxusní BMW X2 k užívání Angelice Kostyshynové. „Je to nádhera. Už se těším na první kilometry s tímto skvělým vozem. I ta barva je pěkná,“ řekla nadšená dívka při přebírání špičkového vozu přímo v autosalonu. V tu chvíli již měla na prstě originální prsten ze čtrnáctikarátového zlata, který do soutěže věnoval klenotník Marek Rufert proslulý svým důrazem na kvalitu, individualitu a luxus.

Ředitel společnosti AUTO ANEX s.r.o. Petr Šťastný poté předal klíčky od nejnovějšího VW Passat Dominice Krauzové s přáním, ať si vůz pořádně užije. „Mám čerstvý řidičák, tak se moc těším na první svezení s tímto vozem. Určitě ho pořádně projedu,“ řekla s úsměvem Dominika.  

Lucie Janošová si převzala v sídle společnosti European Press Holding a.s. poslední model LED TV Changhong. Všechny dívky si navíc odvezly dárkové tašky Dermacol, vouchery na kurz bezpečné jízdy na Autodromu Most, na golf, kondiční vyšetření v Centrum Prevence o. s. či vytvoření osobních webových stránek SHOPMC Professional.

Slavnostního předávání se zúčastnil také porotce a jeden ze zakladatelů soutěže Jozef Macko. „Ve finále soutěže TOP MODEL OF THE YEAR 2018 se skutečně představily ty nejlepší modelky v rámci České republiky, osobnosti s velkým potenciálem a charismatem,“ doplnil ředitel soutěže Ing. Jiří Morštadt. Zdroj a foto: top

 

Zdroj: Metropol

Tématické zařazení:

 » Aktuality