Douglas znovu otvírá Na Příkopě 17 v novém kabátě - Aktuality - Český Metropol

Aktuality

Douglas znovu otvírá Na Příkopě 17 v novém kabátě

Zdroj: Metropol

Praha, 1. listopadu 2017 – Tradiční destinace pro nákup luxusní kosmetiky, Parfumerie Douglas v ulici Na Příkopě 17, se zítra v 18:00 slavnostně otevře po své rekonstrukci. Vlajková loď Douglas funguje od roku 2008 a po 9 letech mění svůj vzhled do moderního designu, který je pro Douglas typický.
Douglas Na Příkopě 17 zákazníkům mimo jiné nabízí široký sortiment kosmetických produktů a služeb, včetně na českém trhu exkluzivních značek jako je Giorgio Armani Beauty a Privé, La Mer, Sensai, Jo Malone, MAC nebo Smashbox či NYX.

 

Můžete spatřit krásný personalizovaný nábytek světových značek jako je například Dior, Lancôme a brzy také Chanel. I během předvánočního období se mohou zákazníci zúčastnit eventů a workshopů známých kosmetických značek. Více informací, rozpis i rezervace jsou dostupné na webu www.rezervace.douglas.cz  

 

Douglas NA PŘÍKOPĚ 17

Praha 1

 

Otevírací doba:

PO-SO 9.00 – 21.00

NE 9.00 – 20.00

 

Informace o společnosti Douglas:

Éra moderního úspěchu parfumerií Douglas se táhne od roku 1969. V České republice je Douglas na trhu již 13 let. Douglas je značka, která je po celé Evropě synonymem krásy, péče a životního stylu. Douglas je evropskou jedničkou na trhu parfumerií, známou pro svůj omnichannel přístup. Parfumerie Douglas nabízejí svým zákazníkům zejména individuální a profesionální přístup a proškolené prodejní konzultanty a make-up artisty. Hlavní zaměření parfumerií Douglas je na služby spojené s líčením. Každá pobočka má své vlastní make-up artisty, celý tým je pravidelně proškolován od péče o pleť, přes základní techniky líčení až po náročnější služby zákazníkům, jako je například svatební líčení. Celý Douglas Make-up Team se pravidelně podílí na life-stylových akcích jako hlavní partner líčení.

V parfumeriích Douglas naleznete široký sortiment kosmetických značek, jednotlivých produktů péče o tělo a pleť, vůně, dekorativní kosmetiku a další produkty z řad kosmetických doplňků. Dále svým zákazníkům nabízí několik bezplatných služeb: pětiminutové líčení, konzultace líčení, konzultace péče o pleť, vyzkoušení vůně, balení dárků a zákaznický servis. Portfolio našich služeb rozšiřuje dále unikátní rezervační systém dostupný na adrese www.rezervace.douglas.cz, kde si zákazníci mohou bezplatně rezervovat své místo na líčení dle preference času nebo místa.

 

 

 

 

Zdroj: Metropol

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 

Anketa

Souhlasíte se zavedením elektronických pokladen?

ano

58.8%

 

ne

41.2%

 

 

Anketa

Jste pro, aby se znovu proplácely i první tři dny nemocenské?

ano

68.8%

 

ne

31.2%