Volby 2016 - Český Metropol

Casting určil finalistky TOP MODEL OF THE YEAR 2018

foto D. Šeiner

24. dubna 2018 - Praha | Casting třetího ročníku celostátní soutěže krásy TOP MODEL OF THE YEAR 2018 určil v architektonickém skvostu Le Palais Art Hotel Prague deset krásek a dvě náhradnice, které se počátkem května zúčastní finále prestižního projektu.

I z těžkého života, se dá udělat ještě těžší...

foto archiv

- Film s Martinem Dejdarem a Jiřím Lábusem v hlavních rolích vypráví o vztahu mentálně postiženého strýce (J. Lábus) se svým synovcem /M. Dejdar/, které osud svede v jedné chvíli dohromady, aby postupně mezi nimi vzniklo pouto, které je prezentací síly a "moci" přátelství.

Crazy komedie o tom, co se stane, když banda zaměstnanců jedné banky vyrazí na teambuilding

foto archiv

- Je pátek dopoledne. Zaměstnanci banky z jednoho okresního města vyráží na tři dny do hor, na tolik moderní teambuilding.

Děčínská nemocnice ukázala oddělení ORL a rehabilitace

foto archiv

- Děčín | Hned dva dny otevřených dveří si v minulém týdnu pro návštěvníky připravila Krajská zdravotní, a. s. – Nemocnice Děčín. Ve středu 18. dubna pozvala zájemce na rehabilitační oddělení, v pátek 20. dubna potom na otorinolaryngologické oddělení (ORL).

Dopravní podnik modernizuje metro

foto archiv

- Praha | Zastupitelé hlavního města Prahy dali zelenou dalším projektům na podporu energetických úspor v městských objektech. Schválili dotaci na modernizaci vzduchotechniky hlavního větrání ve větracích šachtách tras metra A, B i C a modernizaci pohyblivých schodů ve stanici Palmovka.

Dopravní omezení v Liberci přinesou lepší stav komunikací

foto archiv

- Liberec | Statutární město Liberec plánuje v letošním roce zrealizovat stavební práce na komunikacích ve svém vlastnictví. To vyžaduje nezbytná dopravní omezení.

Farmářské trhy v Kostelní se opět rozjíždějí

foto archiv

- Liberec | Čerstvou zeleninu a ovoce od českých pěstitelů, pečivo, maso, uzeniny, sýry, koření a spoustu dalších dobrot si budou Liberečané znovu kupovat na tržnici v Kostelní ulici. Farmářské trhy v Kostelní se u kostela svatého Antonína Velikého letos budou i v sobotu.

Anketa

Souhlasíte se zavedením elektronických pokladen?

ano

58.4%

 

ne

41.6%

 

 

Anketa

Jste pro, aby se znovu proplácely i první tři dny nemocenské?

ano

68.9%

 

ne

31.1%

 

 

Anketa

Opatříte si registrační značku na přání?

ano

44.6%

 

ne

55.4%