Ústečané zažili šok - ODM 2016 - REGIONÁLNÍ NOVINY

ODM 2016

Ústečané zažili šok

zdroj: Metropol

Litvínov | Ve velké drama se vyvíjí hokejový turnaj VII. Zimní olympiády dětí a mládeže, když v obou skupinách hraných v Litvínově a Chomutově mají o co hrát prakticky všechny týmy. Definitivní umístění tak...

bude známo až po odehrání posledních zápasů ve středu večer.
Šok zažili třetí hrací den hokejisté Ústeckého kraje, kteří ztratili náskok 3:0 a po zkratu v poslední třetině prohráli o branku. Slušně zaplněný stadión Ivana Hlinky po závěrečné siréně vydechl zklamáním i proto, že domácí tým měl hru dvě třetiny pod kontrolou. „Nevím, nedokážu to pochopit. Podle mého názoru udělali trochu chybu rozhodčí, když nám vyloučili hráče a v oslabení jsme inkasovali. To rozhodlo zápas,“ řekl ústecký kapitán Vojtěch Kysela. Dodal, že hostitelský tým Ústeckého kraje nyní musí zvládnout poslední zápas a doufat, že ostatní výsledky týmu pomůžou postoupit do semifinále. O motivaci tak mají ústečtí hokejisté postaráno.
Hokejový turnaj má výbornou úroveň a nejen ústečtí hokejisté poznali, že hra na olympiádě je mnohem rychlejší než v žákovské extralize. I tak získávají neocenitelné zkušenosti i skvělé zážitky.

Zdroj: redakce Metropolu