Na D1 shazovali dva lidé dřevo z mostu na auta, 25 vozů poškodili - Moravskoslezský - Český Metropol

Moravskoslezský

Na D1 shazovali dva lidé dřevo z mostu na auta, 25 vozů poškodili

zdroj: archiv Metropolu

Hranice (Přerovsko) | Dva neznámí pachatelé shazovali dnes večer z mostu na D1 u Hranic na Přerovsku dřevěné předměty na dálnici mezi Olomoucí a Ostravou. Poškodili přitom v obou jízdních směrech asi 25...

 

aut. Jeden člověk byl zraněn, celkové škody zatím nejsou známy. Okolnosti případu na místě vyšetřuje policie. Podle hasičů poškozená vozidla stojí na dálnici mezi 306. až 312. kilometrem.
    "Podle prvotních informací dvě neznámé osoby shazovaly z mostu u sjezdu na Hranice dřevěné předměty. Házely je na dálnici, poškodily přitom 20 vozidel a jeden člověk se zranil. Policisté na místě regulují dopravu, pravý jízdní pruh na dálnici je nyní uzavřen, levý je průjezdný. Okolnosti případu na místě vyšetřujeme," uvedla policejní mluvčí. Poškozením dalších pěti vozidel při tomto incidentu se zabývají policisté z Moravskoslezského kraje.
    Na místě zasahovali také hasiči. Podle jejich mluvčí Vladimíry Hacsikové je přivolali na místo lidé kolem 19:30 s tím, že na D1 na 308. kilometru u sjezdu na Hranice došlo k dopravní nehodě šesti vozidel.
    "Hasiči po příjezdu zjistili, že ve směru z Olomouce na Ostravu je poškozeno několik vozidel, nákladních i osobních. Konkrétní číslo není zatím upřesněno, podle velitele zásahu je to předběžně 20 až 25 vozidel. Průzkumem bylo zjištěno, že poškozená vozidla stojí na úseku asi šesti kilometrů dálnice, zhruba mezi 306. až 312. kilometrem dálnice D1," uvedla mluvčí hasičů. Zraněná osoba byla podle Hacsikové ošetřena na místě.

Zdroj: ctk.cz

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Krimi  

 » Doprava  

 » Kraje  » Moravskoslezský