Nemocnice Vyškov slaví s novým CT přístrojem 65 let - Jihomoravský - Český Metropol

Jihomoravský

Nemocnice Vyškov slaví s novým CT přístrojem 65 let

zdroj: Jihomoravský kraj

Vyškov | Pacienti Nemocnice Vyškov, která v okrese poskytuje léčebnou péči pro více než 90 000 obyvatel, mohou nyní využívat služeb nového CT přístroje. Ten pro nemocnici pořídil Jihomoravský kraj za 15 milionů...

 

korun. Provoz nového CT symbolicky zahájil hejtman
Michal Hašek společně s náměstky hejtmana Markem Šlapalem a Romanem Celým, ředitelkou nemocnice Věrou Seidlovou a senátorem Ivo Bárkem.
Michal Hašek u příležitosti 65. výročí nemocnice poděkoval jménem kraje všem jejím současným i bývalým zaměstnancům. „Přivezli jsme k tomuto jubileu vyškovské nemocnici dárek. Tím dárkem je dohoda se státem o tom, že ještě v letošním roce bude zahájena velká akce celkové rekonstrukce a modernizace neurologie a ORL celkově za 130 milionů korun. Symbolicky 65 milionů, tedy polovinu, uhradí Jihomoravský kraj a polovinu vláda," řekl hejtman.
K blahopřání k výročí nemocnice se přidal také náměstek hejtmana Roman Celý. „Chod nemocnice samozřejmě není jen o špičkových přístrojích, opravených budovách a pěkných
fasádách, ale také o vás - zaměstnancích," uvedl náměstek hejtmana Celý, který spolu s hejtmanem vyjádřil přání, aby odborný personál a všichni jeho zaměstnanci byli věrní vyškovské nemocnici a jižní Moravě a nemířili za prací do zahraničí.

Zdroj: Jihomoravský kraj

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Kraje  » Jihomoravský