Region Press Foto 2015 v sídle Kraje Vysočina - Vysočina - Český Metropol

Vysočina

Region Press Foto 2015 v sídle Kraje Vysočina

zdroj: Ondřej Rázl

Jihlava | V kongresovém centru sídla Kraje Vysočina v Jihlavě je k vidění výstava Region Press Foto 2015. Více než 50 fotografií od profesionálních i amatérských fotografů reprezentuje sedmnáct tiskovin...

 

vycházejících na Vysočině.
 
„Jedná se o třetí ročník výstavy, jejímž účelem je prostřednictvím fotografií veřejnosti ukázat, kolik různých novin, týdeníků, měsíčníků a zpravodajů u nás vychází,“ vysvětluje Jaroslav Paclík, předseda vysočinského sdružení syndikátů novinářů, které výstavu pořádá. Na výstavě mohou být jen snímky, které byly v průběhu roku 2015 otištěny. Výstava zahrnuje snímky dokumentární, sportovní, umělecké i ilustrační. „Jedná se o pestrou směsici fotografií, které nelze na jiných výstavách spatřit,“ doplnil za syndikát novinářů Petr Klukan.

Letos se zde na výstavě prezentuje pět mutací Regionálních deníků VLP, Cesta Vysočiny, Horácké noviny, Jihlavské listy, MF Dnes, 5+2, měsíčníky Bramborářství, ECHO Chotěboř, Kraj Vysočina, ždírecké Naše noviny, Noviny jihlavské radnice, Třebíčské noviny a Žďárské noviny. Výstava potrvá v sídle Kraje Vysočina do 29. ledna 2016.

Zdroj: Ondřej Rázl

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Kraje  » Vysočina