Horory na rajském dvoře - Plzeňský - Český Metropol

Plzeňský

Horory na rajském dvoře

zdroj: Monika Bundová

Plasy | Sedmdesát pět minut napětí, možná strachu, potemnělé atmosféry s podivuhodnými postavami budou moci prožít diváci, kteří zavítají 26. června na rajský dvůr do kláštera do Plas na první letošní promítání...

 

pod širým nebem. Na programu je totiž pásmo animovaných hororů.

Animace po setmění je název pásma krátkých animovaných filmů z produkce třeboňského mezinárodního festivalu animovaných filmů Anifilm, které uvede klášter Plasy ve spolupráci s plzeňským občanským sdružením Animanie a třeboňským Anifilmem. Diváci se tak mohou těšit na celkem 9 krátkých filmů, jejichž výběr nezahrnuje pouze horory, ale často kuriózní a rozličné snímky ze současné světové animace, které se "zvláštním stylem věnují zvláštním věcem". O obsahu a náladě filmů ostatně vypovídají již některé názvy, např.: Zombies 4 Kids, Dítě sklepa, Chrrrrrrr či Psi.
To celé proběhne v příjemném a poklidném prostředí rajského dvora, který budou mít návštěvníci možnost si v klidu projít, stejně jako ambitové chodby.
„Věříme, že toto netradiční spojení velmi duchovního místa a současné světové animace přinese návštěvníkům nový typ zážitku a prostor pro nové poznání bývalého cisterciáckého kláštera“, říká kastelán kláštera Plasy Pavel Duchoň. 


Filmové promítání
Klášter Plasy – rajský dvůr
26. 6. 2015 od 21.30 hod, klášter je otevřen od 21. 15
Vstupné 80,- Kč
Další informace naleznete na webových stránkách www.klaster-plasy.eu a Facebook Další letní filmová noc plná napětí proběhne také 24. 7 2015.

Zdroj: Monika Bundová

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Kraje  » Plzeňský  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření