Cena za nejlepší mapu míří do Jablonce - Liberecký - Český Metropol

Liberecký

Cena za nejlepší mapu míří do Jablonce

zdroj: Město Jablonec n/N

Jablonec n/N | Zvýšit úroveň propagačních materiálů zaměřených na cestovní ruch je cílem celorepublikové soutěžní přehlídky TuristPropag. V té Jablonec obstál na jedničku. 182 produktů ve 12 kategoriích soutěžilo...

 

na prestižní celostátní přehlídce turistických produktů TuristPropag, která probíhala v rámci veletrhu cestovního ruchu Regiony v Lysé nad Labem. Nový čtyřjazyčný plán Jablonce nad Nisou, jehož součástí je i automapa celého Libereckého kraje, byl v kategorii „mapy měst a regionů“ oceněn 1. místem. 
“Mapa si ocenění zaslouží. Nejenže je vydařená po grafické stránce, ale je také praktická. Na turistické infocentrum si pro ni hojně chodí i Jablonečané a velmi dobře se prodává,” upozorňuje Petr Vobořil, ředitel Jabloneckého kulturního a informačního centra, kterou mapu vydalo.
TuristPropag je celostátní přehlídka turistických produktů, která navazuje na prestižní soutěž Tourpropag, jež se pravidelně konala v Písku. Zde byl Jablonec také několikrát oceněn a to např. za publikace J. V. Scheybal, či Kapitoly ze stavebního vývoje města, mapu Jizerské hory bez bariér a nástěnné kalendáře. Mapa je v prodeji za 40 Kč v turistickém informačním centru v Domě Scheybalových v Kostelní 1/6.

Zdroj: Město Jablonec n/N

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Kraje  » Liberecký  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření