Hlavní město spustilo stránku pro využití nepotřebných věcí - Ekologie - Český Metropol

Ekologie

Hlavní město spustilo stránku pro využití nepotřebných věcí

zdroj: Hl. m. Praha

Praha | Pražané mají od dnešních dnů další možnost, jak se zbavit zdarma, jen za odvoz, pro ně již nepotřebných věcí, které by však mohl ještě využít někdo jiný. Půjde to prostřednictvím virtuálního tržiště...

 

praho.nevyhazujto.cz, který hlavní město spustilo ve spolupráci s portálem nevyhazujto.cz. 
„Jedná se o další z aktivit, které realizuje odbor ochrany prostředí Magistrátu hlavního města Prahy v rámci problematiky předcházení vzniku odpadů. Doufáme, že občané tuto novou službu budou využívat a ušetří tím životní prostředí, své peněženky a místo ve své popelnici nebo v odpadkovém koši,“ říká radní pro oblast životního prostředí Jana Plamínková. 
Do internetového prohlížeče zájemci zadají praho.nevyhazujto.cz. Pokud něco shání, mohou hledat podle různých kategorií nebo jen listovat a hledat, zda je něco zaujme. Pokud najdou, co hledali, kliknou na ikonu „Chci to“, zaregistrují se nebo se přihlásí a dále postupují podle instrukcí. Pokud naopak chtějí něco nabídnout, je potřeba se nejprve zaregistrovat pomocí jednoduchého formuláře, vyplnit pár kolonek o nabízené věci a vložit její fotografii. Zdroj:

Zdroj: Hl. m. Praha

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Kraje  » Praha  

 » Více  » Ekologie