Autosalon na Zahradě Čech přinesl řadu novinek - Auto - Český Metropol

Auto

Autosalon na Zahradě Čech přinesl řadu novinek

zdroj: Zahrada Čech

Litoměřice | Vysoký počet prezentovaných značek různých modelů a to nejen aut, expozice na vysoké úrovni, speciální roadshow se značkou Volkswagen, offroadová trať, sraz veteránů nebo tuningářů, řada...

 

exhibicí, zajímavých soutěží a bohatý kulturní program, to vše přinesl Autosalon na Zahradě Čech, který proběhl ve dnech od 12. do 14. května.
VW, Škoda, Kia, Audi, Hyundai, Renault, Dacia, Opel, Ford, Mustang, Nissan, Citroen, Toyota, John Deere, Iveco, Case, Steyer, Zebra, Tatra – to byly značky, které na Autosalonu nechyběly. Novinkou letošního ročníku byly obytné vozy různých značek, předvedení luxusní lodi nebo třeba čtyřkolky.
„Generálním partnerem akce byla společnost Gerhard Horejsek a spol., s.r.o, ta ve svých
pavilonech vytvořila atraktivní expozice dosahující evropskou kvalitu velkých autosalonů.
Autosalony, které se tu prezentovaly, představily top řadu své značky.“ uvedla vedoucí obchodu Michaela Mokrá. Branami výstaviště prošlo více jak 16.000 návštěvníků, si mohli prohlédnout řadu modelů a úplných novinek od jednotlivých značek. 
Technický klub mládeže DDM Rozmarýn Litoměřice, který je platformou zájmového a školního technického vzdělávání připravil expozici z oboru modelářství, elektrotechniky či robotiky. Přízemí pavilon D potěšilo všechny milovníky kanoistiky a veslování – pro návštěvníky tam byly připraveny speciální trenažery, které si mohli vyzkoušet a zároveň se dozvědět řadu informací o těchto sportech. Celý projekt se prezentoval pod hlavičkou - ČESKO VESLUJE.
Sobotní den tradičně patřil 34. ročníku Mezinárodního srazu historických vozidel. V neděli pak proběhl sraz tuningářů. Další zajímavostí byly speciální roadshow. „Myslím, že stejně jako v loňském roce, i letos se nám podařilo Autosalon zase o kousíček posunout a udržet tak jeho vzrůstající prestiž a oblibu. Jsme rádi, že se nám daří obnovovat spolupráci
s krajskými autosalony, získávat nové značky a rozšiřovat nabídku doprovodných akcí. A úplně největším a nejzásadnějším měřítkem je spokojenost vystavovatelů a návštěvníků. Významné poděkování patří generálnímu partnerovi akce – společnosti Gerhard Horejsek a spol., s.r.o.“ řekla Michaela Mokrá. 

Zdroj: Zahrada Čech

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 » Kultura  » Kultura  

 » Auto  

 » Kraje  » Ústecký