Aktuality - Český Metropol

Aktuality

Zprostředkují ohňostroj v přímém přenosu

Ikona

6. února 2008 - Zahájení lázeňské sezony v Teplicích je největší open air show v Ústeckém kraji. Tradičně se koná poslední celý víkend v květnu a do nejstarších lázní v Čechách se při té příležitosti sjede několik desítek tisíc návštěvníků.

Kostel zachrání z peněz nadace

Ikona

6. února 2008 - Modlany / Církev ani stát peníze na opravu sakrálních památek nemají, musíme se postarat sami. Tak uvažovali v Modlanech na Teplicku, když jako jedni z prvních v Ústeckém kraji založili v obci Nadaci P. Aloise Švece na záchranu kostela sv. Apolináře.

Pozitivních událostí není nikdy dost

Ikona

10. prosince 2007 - Jedním z prvních návštěvníků Metropol Centra v Beethovenově ulici v Ústí nad Labem byl hejtman Ústeckého kraje Jiří Šulc. Prohlédl si prostory, kde probíhají počáteční návrhy a plán obsahu
a závěrečná redakční i grafická příprava novin Severočeský Metropol.

Dům za 75 milionů

Ikona

22. listopadu 2007 - Byty za desítky milionů, luxusní obchody i supermarket v pasáži, kanceláře a asi stovka parkovacích míst v podzemí.

Se slavnou cukrárnou U Myšáka to už moc společného nemá. Multifunkční dům Myšák Gallery, který se 'rozjede' ve Vodičkově ulici přesně za 14 dní, ale slibuje: Cukrárnu do roka obnovíme!

Chelsy Davyová dala princi Harrymu druhou šanci

Ikona

21. listopadu 2007 - Britský princ Harry prý zase obnovil vztah se svou přítelkyní Chelsy Davyovou. Britský list Daily Mail dnes napsal, že princ a Davyová, dcera zimbabwského multimilionáře studující na univerzitě v severoanglickém Leedsu, se dali opět dohromady, když Harry slíbil, že bude brát vztah.
Sámer Issa (22) bude taťkou! Maminkou dítěte nejúspěšnějšího zpěváka první české SuperStar ovšem není ani Agáta Hanychová, ani Lilian Sarah Fisherová, ale jeho dávná láska modelka Andrea Divišová (24)! Ta se po Sámerově boku objevila po dlouhém pobytu na Miami v pražském Palladiu.

Podhůrského přítelkyně odhalila sexy tělo!

Ikona

21. listopadu 2007 - Moderátor a herec Zdeněk Podhůrský (47) si konečně může oddychnout a se svou novou přítelkyní Ilonou (20) se ve společnosti ukazují už jako oficiální pár. Mladá blondýnka dokonce předvedla svůj půvab a na party, kam oba vyrazili, si zvolila sexy obleček.

Neziskovkám webové stránky zdarma

Ikona

19. listopadu 2007 - Projekt Nejen dětem nabízí pomáhajícím organizacím webové stránky zdarma. Je opravdu škoda toho nevyužít. Zvlášť, když víte, že opravdu kvalitní webové stránky nejsou levná záležitost a navíc zdarma je dostat, je opravdová ,,bomba"! A aby toho nebylo málo, jejich součástí je redakční systém, umožňující libovolnou tvorbu stránek, systém TaskPool a symbolický hosting.
Stačí jen vyplnit formulář se žádostí a pracovníci IWG se ozvou a domluví další postup. Podrobnější informace o projektu, jeho sponzorem a možnostech zapojení do něho jsou na stránkách Nejen dětem.

Co víte a nevíte o kávě . . .

Ikona

19. listopadu 2007 - Káva už není jen ráno vypít a jít. Proč si ráno malinko nepřivstat a udělat si z kávy malý ranní rituál? Uvidíte, jak se budete už při probuzení těšit.
Ovšem není také nad to, pořídit si kvalitní kávu. Sice si pár desítek, někdy i stovek korun připlatíte, ale ta rána poté opravdu budou stát za to! Ale víte o ní víc?

Putinův poradce hrozí Washingtonu nesplacením ruských dluhů

zdroj: archiv Metropolu

- Kyjev | Pokud Spojené státy vyhlásí kvůli invazi na Krym vůči Rusku sankce, Moskva se možná vzdá dolaru jako rezervní měny a přestane splácet dluhy americkým bankám. V rozhovoru pro agenturu RIA...

Su Ťij zaregistrovala svou stranu

- NEIPYIJTO | Vůdkyně barmské opozice Aun Schan Su Ťij v pátek zaregistrovala svou stranu Narodní liga pro demokracii (NLD) do nadcházejících voleb. Informuje o tom server Times of India a agentura AFP. Registrace se odehrála v sídle Jednotné volební komise v hlavním městě Neipyijto.

Saúdové si kvůli Zemanovi předvolali českého velvyslance

zdroj: zemannahrad.cz

- Praha | Český velvyslanec v Rijádu Jiří Slavík musel v neděli na saúdskoarabském ministerstvu zahraničí vyslechnout stížnosti na protimuslimské výroky prezidenta Miloše Zemana. Podle ministra zahraničí...

Strana výpisu

... 2573