Aktuality - Český Metropol

Aktuality

AGC Automotive dokončila skladovací halu za 30 milionů korun

foto archiv

- Chudeřice | Výstavbu nové skladovací haly za téměř 30 milionů korun dokončila ve svém výrobním závodě v Chudeřicích na Teplicku AGC Automotive Czech. Hala bude sloužit především pro uskladnění forem a maket pro výrobu autoskel jednoho z největších výrobců automobilových skel v Evropě. Každoročně firma v areálu proinvestuje více než čtvrt miliardy korun.

Kladno získalo dotace na prevenci kriminality

foto archiv

- Kladno | Asistenti prevence kriminality, šest nových kamerových bodů, volnočasové aktivity, workshopy a přednášky pro děti a mladé dospělé či forenzní identifikační značení majetku. To jsou projekty, na které v letošním roce město Kladno získalo v rámci Programu prevence kriminality Ministerstva vnitra ČR 2018 pět dotačních titulů.

České dráhy otevírají historické nádražní salonky

foto archiv

- Praha | Komentovanými prohlídkami historických salonků na pražském hlavním a Masarykově nádraží tuto sobotu zahájí České dráhy oslavy stého výročí vzniku Československé republiky.

Vodárenství v severních Čechách přechází pod kontrolu měst a obcí

foto archiv

- Teplice – Akcionáři společnosti SVS na valné hromadě 19. dubna 2018 v Teplicích hlasováním završili pětiletý proces příprav. Potvrdili tak nový model fungování vodárenství v severočeském regionu, díky němuž se voda a s ní spojené provozování od ledna 2019 vrátí zpět pod plnou kontrolu měst a obcí.

Za 10 dní skončí kotlíkové dotace v Ústeckém kraji

foto archiv

- Ústí nad Labem | Přesně 30. dubna bude ukončen příjem žádostí do dotačního titulu na výměnu zastaralých zdrojů tepla na pevná paliva v Ústeckém kraji. Už v těchto dnech veškeré žádosti, které dorazí na krajský úřad, jsou již zařazeny na seznam náhradníků.

Radní nechtějí překladiště olejů ve Vaňově

foto archiv

- Ústí nad Labem | Ústečtí radní předloží zastupitelstvu města návrh na odkup areálu přístavu Vaňov. Důvodem je snaha zabránit vzniku překladiště minerálních olejů a zamezení zvýšení intenzity kamionové dopravy v této lokalitě.

Exportní cena ocení úspěchy českých exportérů

foto archiv

- Praha/Žofín Garden | Kterým českým vývozcům se v uplynulém roce nejvíce dařilo? Kdo zaznamenal úspěch na trzích zemí Blízkého východu? Nejen tyto otázky zodpoví 21. ročník soutěže Exportní cena DHL UniCredit pod záštitou agentury CzechTrade, která podporuje, a hlavně oceňuje úspěchy českých vývozců.

Teplická nemocnice odvolala zákaz návštěv pro osoby do 25 let

foto archiv

- Teplice | Ředitel zdravotní péče Krajské zdravotní, a. s., - Nemocnice Teplice Tomáš Hrubý odvolal v pondělí 16. dubna 2018 zákaz návštěv na anesteziologicko-resuscitačním oddělení (ARO), jednotce intenzivní péče (JIP) a porodnici včetně novorozenecké stanice, který se týkal osob do 25 let.

Zvláštní cenu získal nástěnný kalendář města

foto archiv

- Ústí nad Labem | Město Ústí nad Labem se zúčastnilo již 3. ročníku soutěžní přehlídky turisticko-propagačních materiálů TURISTPROPAG, v letošním roce v kategorii Nástěnné, stolní a kapesní kalendáře.

Zákaznická centra Centropolu získala ocenění CZECH TOP 100

foto archiv

- Praha/Ústí nad Labem | Sdružení CZECH TOP 100 ocenilo profesionální a osobní přístup pracovníků zákaznických center společnosti Centropol. Plaketou Symbol úspěšných odměnili pořadatelé soutěže „100 obdivovaných firem ČR“ energetickou společnost za rozvoj celorepublikové sítě zákaznických center.

Rehabilitační oddělení děčínské nemocnice zve na den otevřených dveří

foto archiv

- Děčín | Rehabilitační oddělení Krajské zdravotní, a. s. – Nemocnice Děčín zve zájemce na den otevřených dveří. Akce pro širokou veřejnost se uskuteční ve středu 18. dubna 2018 od 10 do 17 hodin na zdravotnickém pracovišti v 1. NP budovy „I“, na adrese U Nemocnice 1, Děčín 2.

Strana výpisu

... 13 ...